o Firmie

Profil działalności:
Firma Art-Bud Systemy Ogrodzeniowe jest producentem nowoczesnych i trwałych ogrodzeń w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji takich wyrobów jak: panele ogrodzeniowe typu U- mate, słupki, akcesoria oraz bramy i furtki. Produkowane systemy ogrodzeniowe U-Mate znajdują swoje miejsce w szeroko pojętych systemach zabezpieczeń min profesjonalne ogrodzenia boisk sportowych, placów zabaw oraz obiektów strategicznych. Rozbudowa zakładu przyczyniła się do powstawania nowych wzorów paneli czego przykładem jest nowe wzornictwo wzbogacone motywami kowalstwa artystycznego z przeznaczeniem do ogrodzeń posesji oraz obiektów użyteczności publicznej.

Współpraca:
Prowadzimy aktywną współpracę z partnerami z europy zachodniej przykładem jest umowa o współpracy w zakresie handlu systemami panelowymi typu 3D holenderskiej firmy VAN MERKSTEIJN.
Nowoczesne technologie:
Wprowadzanie nowych technologii, doświadczenie i zdobyta wiedza pozwala nam na otrzymanie produktów o wysokiej jakości i odpowiednim stopniu zabezpieczeń antykorozyjnych.
Zaufanie klientów:
Wizerunek naszej firmy budujemy w oparciu o rzetelną, uczciwą i sprawną obsługą naszych klientów w zakresie doradztwa technicznego oraz profesjonalnego montażu systemów ogrodzeniowych.

oddział Gdańsk
Gołebiewko 32 b
tel./fax 058 691 27 43
tel. 058 683 79 98
ogrodzeniapanelowe@artbud.civ.pl
oddział Gdynia
Gdynia
ul. Chwarznieńska 91
tel./fax 058 621 47 85
sylwia@stalmetal.pl